Movies
Ratings
147
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5