Series
Ratings
159
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Rascal SonsRated ★ 3.5
Still, Marry MeRated ★ 3.0
Give Me FoodRated ★ 2.5
I Believe in LoveRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 2.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.5