Series
Ratings
55
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0