Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 2.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.5
My Troublesome StarRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Dark LegacyRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Divorce InsuranceRated ★ 2.0