Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
PianoRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0- IslandRated ★ 3.5