Series
Ratings
296
Mask GirlRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Human From TodayRated ★ 2.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5