Movies
Ratings
273- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Freud's Last SessionRated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 5.0- The last short-term soldierRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 5.0- Extreme FestivalRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Three Summer NightRated ★ 3.5- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0