Movies
Ratings
493
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5