Series
Ratings
151
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0