Movies
Ratings
58
Black SwanRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0