Titles you rated
49 DaysRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0