Series
Ratings
10
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5