Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
- BossRated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 3.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0