Movies
Ratings
275
Confession of MurderRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0