Movies
Ratings
643
HamnetRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5