Series
Ratings
16
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5