Series
Ratings
195
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 1.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
Hikaru no GoRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5