Movies
Ratings
714
MaggieRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 4.0