Movies
Ratings
217
3-IronRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 1.0
After EarthRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0