Movies
Ratings
752- HumintRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5