Movies
Ratings
579
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The Big YearRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5