Movies
Ratings
660
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
DevilRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0