Series
Ratings
162
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Dark LegacyRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0