Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0