Movies
Ratings
76
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0