Series
Ratings
484
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.0- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.0