Movies
Ratings
357
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The BronzeRated ★ 2.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0