Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5