Series
Ratings
34
Something in the RainRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5