Series
Ratings
99
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The DinosaursRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0