Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0