Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0