Series
Ratings
140
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hi Score GirlRated ★ 4.0