Series
Ratings
31
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5