Series
Ratings
28
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0