Series
Ratings
370
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.0
Angels of DeathRated ★ 1.5
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 2.5
To the Abandoned Sacred BeastsRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
DraculaRated ★ 1.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.0
Another LifeRated ★ 1.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0