Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5