Titles you rated
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Birdie BuddyRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 2.0
The Thorn BirdsRated ★ 2.0
The King of LegendRated ★ 3.0