Movies
Ratings
290
The MasterRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0