Series
Ratings
16
Ochanomizu RockRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
KING OF DANCERated ★ 5.0- ピーナッツバターサンドウィッチRated ★ 3.5
Real⇔FakeRated ★ 5.0
Prince of LegendRated ★ 5.0- Terebi Engeki Sakusesu Sou 2Rated ★ 5.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 5.0- Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
B-PROJECT~Kodō*Ambitious~Rated ★ 5.0- Tsukiuta. The AnimationRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- DIABOLIK LOVERS MORE, BLOODRated ★ 5.0