Series
Ratings
167
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 1.0
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 1.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
What's Wrong with Being Wily?Rated ★ 1.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 0.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Kamisama no EkohiikiRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 4.0