Series
Ratings
51
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5