Series
Ratings
263
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
OzarkRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Mare of EasttownRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0