Titles you rated
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.5
Our YouthRated ★ 5.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
My Girlfriend's ChildRated ★ 2.0- The Time of FeverRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5- Minami-kun ga KoibitoRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
I Hear the SunspotRated ★ 4.0- Kyojo 2Rated ★ 3.0