Series
Ratings
78
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 3.5
#RemoloveRated ★ 4.0
Tokyo TowerRated ★ 1.0
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 3.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Mr. BrideRated ★ 3.5
The Travel NurseRated ★ 3.5