Movies
Ratings
167
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Cat SoupRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Days of HeavenRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Happy Old YearRated ★ 3.5
The Joys and Sorrows of Young YuguoRated ★ 4.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5