Titles you rated
- Squid Girl!?Rated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 3.5- Squid Girl!Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0- Good Morning CallRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.5
VTuber Legend: How I Went Viral After Forgetting to Turn Off My StreamRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 2.5