Series
Ratings
181
Summer ScentRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Fallout Season 2Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0