Movies
Ratings
114
ParasiteRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
J. EdgarRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5