Series
Ratings
189
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
The Sound of MagicRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5- 장도바리바리Rated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5